Merhaba değerli müşterilerimiz.

ikinci el eşya İlgili Öğrenmek İstediklerinizi Facebook - Gmail Adreslerimizden Bize Anlatabilir Veya Dilerseniz Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul Adresimize Gelip Bizimle Yüz Yüze İletişime Geçebilirsiniz.

Unutmayın Eğer Siz İsterseniz Bizimle İletişime Geçmenin Birçok Yolu Var.

Bizi Arayın:

İsmail TÜRKER : 05437937825

Kadir DANABAŞ : 05324304514 

Şimdi gelelim 40 yılı aşan tecrübemize... Biz spotçular olarak diğer spotçulardan farklıyız. Bunun nedeni ise dedelerimizin bile eskiden bu işi yapmasıdır.Bu tecrübemizle siz müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Müşterilerimiz genelde 0 El eşyadan çok ikinci el eşya almayı tercih eder. .

Adresimiz : Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul 

DUYURU : Fiyat Yazmayan Ürünlerimizde Detay Kısmındaki Telefon Numarasını Arayarak Pazarlık Yapabilirsiniz. İyi Günler Dileriz...

Erfa Spotun sizlere en iyi özelliklerinden bahsedeyim : 

Erfa Spotu vazgeçilmez kılan en önemli şeylerin en başında müşteri hizmetimiz geliyor. Müşteriye verdiği önemi eşyalarına bile vermeyen Erfa Spot olarak bu sayede büyüyor bu sayede kendimizi geliştiriyoruz. Erfa Spotun müşteriyi nasıl memnun ettiğinin sırrını sizinle paylaşacağım.

Erfa Spot müşterilerini memnun etmek için başta tatlı dil ve özenle konuşmasına dikkat eder. Her zaman müşterilerine olabildiğince indirim yapmaya çalışır ve en önemliside müşterilerini fazla yormaz ve onlara samimi yaklaşır. Örneğin dükkanımıza gelen bir müşterimize birşeyler ikram eder onlarla sohbet eder ve onlarla arkadaşlık kurarız. Bu sayede onların bizimle samimi olmasına bizimle sürekli iletişimde olmasını sağlarız. Erfa Spot olarak müşterimizi teslimat konusundada uyarıyoruz. Erfa Spot nakliyat işlerini özenle yapar ve eşyalarını titizlikle alır titizlikle yerleştirir. Bu sayede ne müşterimiz bizden vazgeçer nede biz onlardan vazgeçeriz.

İletişim için 05360738270 numarasına Whatsapp yoluyla ulaşmayı unutmayın...

 

İkinci el esya adresi Erfa Spot