İkinci El Eşya Alanlar

ERFA SPOT

          Erfa Spot, ikinci el eşya alanlar olarak bu işte rakiplerinden bir adım öndedir. Bunun en büyük sebebi ise rakiplerimizden çok daha kurumsal olmamızdır. Erfa Spot gün geçtikçe büyümekte ve müşterilerin dikkatini daha çok çekmektedir. 40 yılı aşkın tecrübemiz ile birlikte babadan oğula nesil çeklinde ilerlettiğimiz bu meslek bizlerin profesyonel olmasında büyük ölçüde rol oynamıştır. Erfa Spotta eşya satın almak ve satmak bu yüzden çok daha kolaydır.

          Gelelim biraz da Erfa Spot'ta eşya almak ve satmanın kolaylıklarına; İkinci El Eşya Alım işlemlerinden biraz bahsetmek gerekirse; sitemizde bulunan ikinci el eşya fotoğraflarından da gördüğünüz gibi birçok eşya vardır. Bu eşyalardan beğendiğinizin linkini bizlere whatsapp, mail, mesaj vesaire yolu ile gönderiyorsunuz ve bizden anında fiyat teklifi alıyorsunuz. İşte erfa spotta eşya almak bu kadar kolay. Online olarak işlem yapmak istemeyen müşterilerimiz yine sitemizde bulunan iletişim kısmına tıklayarak açılan sayfadan adresimize ulaşabilirler. Bakırköy İkinci El Eşya Alım işlemleri Erfa Spotta bu kadar basit. İkinci El Eşya Satım işlemlerine gelecek olursak bu Bakırköy İkinci El Eşya Alım işlemlerinden çok daha kolay. Bizlere satmak istediğiniz eşyalarınızı sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek bölümüne iletebilir, sitemizin sağ alt kısmında bulunan whatsapp simgesine tıklayarak fotoğraflarınızı gönderebilir veya şuan bulunduğunuz sayfanın alt kısmında yer alan numaralardan birine tıklayarak yine whatsapp tan eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Sürekli aktif olan çalışanlarımız sayesinde anında fiyat ve nakliyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Erfa Spotta ikinci el eşya almak bu kadar kolay. Bakırköy İkinci El Eşya Satım işlemleri için sizler de bizlere hemen ulaşmayı unutmayın!          

          Erfa Spotu vazgeçilmez kılan en önemli şeylerin en başında müşteri hizmetimiz geliyor. Müşteriye verdiği önemi eşyalarına bile vermeyen Erfa Spot olarak bu sayede büyüyor bu sayede kendimizi geliştiriyoruz. Erfa Spotun müşteriyi nasıl memnun ettiğinin sırrını sizinle paylaşacağım. Erfa Spot müşterilerini memnun etmek için başta tatlı dil ve özenle konuşmasına dikkat eder. Her zaman müşterilerine olabildiğince indirim yapmaya çalışır ve en önemliside müşterilerini fazla yormaz ve onlara samimi yaklaşır. Örneğin dükkanımıza gelen bir müşterimize birşeyler ikram eder onlarla sohbet eder ve onlarla arkadaşlık kurarız. Bu sayede onların bizimle samimi olmasına bizimle sürekli iletişimde olmasını sağlarız. Erfa Spot olarak müşterimizi teslimat konusundada uyarıyoruz. Erfa Spot nakliyat işlerini özenle yapar ve eşyalarını titizlikle alır titizlikle yerleştirir...

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Adresimiz : Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul