Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar.

BAHÇELİEVLER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

          Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar, Erfa Spot için önemli bir yere sahiptir. Nedeni ise mağazamızın Bahçelievler semtinde olmasıdır. Bahçelievler semtinde oturan müşterilerimiz ile Erfa Spot olarak özel bir ilgi gösteriyor ve eşya alım-satım işlemlerinde büyük indirim fırsatı veriyoruz. Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar, Erfa Spot'un merkezi halindedir. Bizlere eşyalarını satmak isteyenlerin adreslerine önce bizler gidiyoruz ve eşyaları kendi gözlerimizle gördükten sonra satın alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bahçelievler semtinde böyle olmasının nedeni ise konumumuzun Bahçelievler semtinde olup, eşya satmak isteyen müşterilere yürüme mesafesinde oluşumuzdur. Sizler de Bahçelievler semtinde yaşıyorsanız ve eşyalarınızı satmak veya eşya almak istiyorsanız hemen sitemizde bulunan iletişim kısmından adresimize ulaşabilirsiniz. Mağazamıza kadar gelmek istemiyor, ve eşyalarınızı satmak istiyorsanız eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere Whatsapp yolu ile gönderebilirsiniz. Şimdi sizlere Erfa Spot'tan eşya alıp satmanın kolaylıklarından bahsedeceğim.

Bahçelievler İkinci El Eşya Alım İşlemleri

          Erfa Spot'ta ikinci el eşya alım işlemleri çok kolaydır. Gelin şimdi bu eşya almanın detaylarına geçelim. Öncelikle siz müşterilerimiz satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birini seçerek gönderirsiniz. (Örn: Canlı Destek, Telefon Numaraları, Mail Adresleri...) Daha sonra bizler eşyaların bize uygun olup olmadığına bakar ve sizlerden bir fiyat isteriz. Eğer fiyat iki taraf için de uygun ise sizlerin satmak istediğiniz eşyanın konumunu isteriz ve bu eşyalara yakından bakmak üzere nakliyat aracı kapınıza gelir. Nakliyecinin verdiği karar sonucunda eğer anlaşılır ise eşyalarınız tecrübeli ekibimiz tarafından nakliyat aracına yüklenir ve dükkanımıza gelmek üzere yola çıkar. Erfa Spot'ta eşyalarınızı satmanız işte bu kadar kolay. Sizler de eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizlere sitemizin sol alt kısmında bulunan canlı destek kısmından, yine sitemizde bulunan mail gönderme butonundan ve yine sitemizde bulunan iletişim telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar'da eşya satım işlemlerine...

Bahçelievler İkinci El Eşya Satım İşlemleri

          Erfa Spot'a eşya satmak ne kadar kolaysa, eşya almakta bir o kadar kolaydır. Erfa Spot'tan eşya satın almak için izleyeceğiniz yolları birlikte inceleyelim. Öncelikle siz müşterilerimiz sitemizde bulunan mağazamızın konumuna gelip bizlerle sizin için gerekli olan eşyaları söylersiniz. Ekibimiz sizlere en uygun ve en kaliteli eşyaları bularak sizler için bir fiyat teklifi sunar. Eğer sizler için de bu fiyat uygun ise eşyalarınız sizin istediğiniz gün ve saatte nakliyat aracımıza yüklenerek evinize getirilir ve profesyonel ekibimiz eşyalarınızın kurulumlarını da yaptıktan sonra sizlere veda eder. Erfa Spot'ta eşya almak bu kadar basit. Fakat bizlerin konumuna uzak müşteriler de bizlerden eşya almak isteyebilir. Peki onlar bu durumda ne yapacak? Gelin şimdi de onlara göz atalım. Eğer Bahçelievler ve çevresinde yaşamıyorsanız üzülmeyin. Erfa Spot sizler için eşyalarının fotoğraflarını sitemizde barındırıyor. Sizler de bu eşyalardan faydalanabilir ve mağazamıza kadar gelme gereksinimi duymadan online olarak satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle sitemizde bulunan herhangi bir ürünün linkini bizlere göndermeniz ve bu ürün hakkında fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Eğer seçtiğiniz ürün hakkında fiyat anlaşması yapılırsa sizlerin konumlarını isteyip evinize veya ofisinize her neredeyseniz kurulum işlemlerine kadar yapıyor ve sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sizler de bu fırsatlardan yararlanmak için hemen sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden biriyle bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızın satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Erfa Spot'ta eşya satmak işte bu kadar kolay!

İkinci El Eşya Alanlar http://erfaspot.com/h=71?ikinci-el-mobilya-alanlar

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)     

İLETİŞİM EMAİL ADRESİMİZ: [email protected] (Adres üzerine tıklayarak mail gönderebilirsiniz.)