Lider Çalışma Potansiyeliyle İkinci El Eşya Alım Satım

Lider Çalışma Potansiyeliyle İkinci El Eşya Alım Satım
     İkinci el eşya alanlar konusunda bir araştırma içindeyseniz eğer, her türlü şekilde sıfır ya da ikinci el olmasına bakılmaksızın satın alıyoruz. İkinci el mobilya, elektronik eşya, beyaz eşya ile antika eşyaların da değerinde satabileceğiniz önemli bir firma olduğumuzu kanıtlamış durumdayız. Sizler ile de çalışma yaparak bunun gerçekleşmesini sağlamaktan yanayız. Sizlerde eğer ki oldukça iyi fiyatlar üzerinden sıfır ya da ikinci el eşyalarınızdan kurtulmaktan yanaysanız, şuanda bizimle iletişim kurarak eşyalarınıza ait fotoğrafları tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Fotoğrafların ulaşmasından sonra fiyat teklifini sizlere anında iletiyoruz. Gerektiği şekilde ücret konusunda anlaşma sağlanmasından sonra ücretsiz servis ağımız ile kapınıza ziyarete geliyoruz. Nakliye yapılacak aracımız ile eşyanızı teslim alırken ikinci el eşya alım satım bedelini bizzat nakit şekilde ödüyoruz.
 
     Profesyonel şekilde çalışma yapan ekiplerimiz kendilerine bildirilenleri dikkate almaktadır. Herhangi bir şekilde kulak arkası ederek işleyişe devam edecek değiliz. Nakit paraya sıkışmış olan müşterilerimizin de imdadına yetişiyoruz. Eşyalarınızın bedellerinden çok uzak bir fiyat aralığında olmadan tekliflerimizi sunuyoruz. 2. El eşya alanlar arasında hızlıca eşyadan kurtulmak adına bir firma arıyorsanız tekliflerinize açık durumdayız. İstenen kaliteye dilediğiniz zamanda kavuşmak adına çok güzel bir yerde bulunuyorsunuz. Araçlarımız gerekli koşulları sağlamasından dolayı tüm ilçelere zamanında ulaşabilmekteyiz. Eşyalarınızı böylelikle ilçede bulunan evinizden bir yere ayrılmadan satışını yapabilirsiniz. Rakiplerimize her zaman kıskandıracak düzeyde bir iş anlayışı ortaya koymaktayız.
 
     Evlerin en temel ihtiyaçlarından biride beyaz eşyalardır. Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar 40 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir. İkinci el beyaz eşyalar, hem alım hem de satımlarda çok büyük kazançlar sağlanan ve birçok ihtiyacı olan kişinin daha uygun yollardan ihtiyacının görülmesine neden olan bir ticari fikirdir.Evinizi yenilerken yaptığınız masrafı eski eşyalarınızı satarak minumum seviyelere indirebilir fazla para kaybı yaşamanızı engelleyebilirsiniz.Evinizde ve ofisinizde kullanmadığınız eski eşyalarınız veya evinizi yenilemeyi düşünüp eşyalarınızı satmayı düşünürseniz bize ulaşın...
05437937825