Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye İkinci El Eşya Alım & Satım

ÜMRANİYE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

         Ümranıye / İstanbul da oturanlara Erfa Spottan müjde! Erfa Spot Ümraniye'de yaşayan öğrencilerimize mağazamıza geldikleri takdirde onlara %40 tan başlayan indirimlerle hem onları mutlu ediyoruz hemde kendimizi mutlu ediyoruz. Erfa Spot öğrencilere gösterdiği büyük önem ile ün kazanmış ve öğrencilerin vazgeçilmez seçeneği haline gelmiştir. Erfa Spot öğrenciler için her zaman özel olarak ilgilenir, onlara daha uygun fiyata eşya satmak veya eşya almak için uğraşır. Erfa Spot'un öğrencilerine sattığı en çok eşyadan biri beyaz eşyalardır. Her evin olmazsa olmazı beyaz eşyaları öğrencilerimize satmaktan gurur duyuyoruz. Sizde eşya satın almak veya bize eşya satmak isterseniz 05437937825 numaralı telefonu arayarak İsmail TÜRKER ile anlaşabilirsiniz. Eşyanızın resmini verilen numaralara atıp eğer uygunsa alıyoruz. Eşyalarınızı siz yorulmadan nakliyat aracımız ile evinize gelip size fiyat sunuyor, eğer sizde dilerseniz eşyalarınızı Nakliyat aracımıza yükleyip gidiyoruz.

Ümraniye İkinci El Eşya Alım İşlemleri

           Erfa Spot'ta ikinci el eşya alım işlemleri çok kolaydır. Gelin şimdi bu eşya almanın detaylarına geçelim. Öncelikle siz müşterilerimiz satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birini seçerek gönderirsiniz. (Örn: Canlı Destek, Telefon Numaraları, Mail Adresleri...) Daha sonra bizler eşyaların bize uygun olup olmadığına bakar ve sizlerden bir fiyat isteriz. Eğer fiyat iki taraf için de uygun ise sizlerin satmak istediğiniz eşyanın konumunu isteriz ve bu eşyalara yakından bakmak üzere nakliyat aracı kapınıza gelir. Nakliyecinin verdiği karar sonucunda eğer anlaşılır ise eşyalarınız tecrübeli ekibimiz tarafından nakliyat aracına yüklenir ve dükkanımıza gelmek üzere yola çıkar. Erfa Spot'ta eşyalarınızı satmanız işte bu kadar kolay.  Ümraniye İkinci El Eşya satanlarda eşyalarınızı Erfa Spot'tan almak sizler için büyük avantaj olacaktır. Şimdi gelelim Erfa Spot'ta ikinci el eşya alım işlemlerine.

Ümraniye İkinci El Eşya Satım İşlemleri

          Ümraniye İkinci El Eşya Satım işlemleri alım işlemleri kadar kolaydır. Şimdi gelelim işlemlerin sıralamasına: Öncelikle sitemizde bulunan eşya görsellerinden veya bizzat kendiniz mağazamıza gelip eşyalarınızı seçerek bizlere ev adresinizi bırakırsınız. Daha sonrası tecrübeli ekibimiz tarafından büyük titizlikle gerçekleştirilir. Önce paketleme ve nakliyat aracına yükleme işlemleri gerçekleşir. Nakliyat ekibimiz sizlerin evine doğru yola çıkar ve evinize eşyaları bırakıp tek tek kurulum işlemlerini gerçekleştirir. Sizlere sadece eşyaları kullanmak kalır. İşte Ümraniye İkinci El Eşya Alım & Satım işlemleri bu kadar basit. Sizler de ikinci el eşyalarınızı satmak veya ikinci el eşya almak istiyorsanız hemen aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alanlar http://erfaspot.com/h=71?ikinci-el-mobilya-alanlar