İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar - Erfa Spot. Her türlü ev eşyalarınız değerinde alınır. 05437937825 veya 05324304514 numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

TEL: 05437937825

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

 

          Erfa Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak her türlü sıfır ve ikinci el beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya, avangard mobilya, mobilya, klasik eşya, dokuma halı, avize gibi her türlü ev eşyalarınızı değerinde alıyor ve satıyoruz. Sizler de en yüksek fiyat tekliflerinden faydalanmak ve eski mobilyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. 7/24 online hizmetimizle her dakika bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar neticesinde tecrübeli ekibimiz anında adresinize ulaşacak ve nakliyat işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirecektir. Sizler de eşyalarınızı satmak istiyorsanız sayfanın sağ alt kısmında bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

          Bizler İkinci El Eşya Alanlar Erfa Spot olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize profesyonel ve güvenli bir hizmet sağlıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı değerlendiriyor ve en yüksek fiyat teklifiyle müşterilerimizin gönlünü feth ediyoruz. İstanbulun her ilçesine her mahallesine nakliyat sağlayabiliyor ve eşyalarınızı İstanbul sınırları içerisinde her yerden alıyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Bahçelievler semtinde bulunan mağazamızdan İstanbul İkinci El Eşya Alanlar olarak her yere hizmet verebilmekteyiz. Sizler de eşyalarınızı satmak için sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

          İstanbul'da yaşıyorsunuz ve mobilyaya ihtiyacınız var. Eski mobilyanız artık kullanılacak durumda değil ise değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Bizler erfa spot ikinci el eşya alanlar olarak sadece kaliteli mobilyalarınızı alıp satıyoruz. Bizleri diğer ikinci el mobilya alan yerlerden ayıran en büyük özelliğimiz sadece temiz, sağlam mobilyaları alıp satmamızdır. İkinci el koltuk takımı, yatak odası takımı, köşe koltuk, baza, tv ünitesi, çekyat, şifonyer, çalışma masalarınız vb. eşyaların alım ve satımını yapıyoruz. İster anadolu yakasın da olun isterseniz avrupa yakasında gezici ekiplerimiz her iki yakada da hizmet vermektedir. Günümüzde birçok müşterimiz, evinin veya ofisinin eşyalarını sürekli yenileme ihtiyacı hissetmektedir, aldıkları ürünün ardından daha güzelini görür pişman olup ve yeni çıkan modelleri de almak isteyen insanlar mevcuttur. Tabi bu durum herkesin yapabileceği bir iş değildir, neticede eşya yenileme işlemi oldukça masraflı olabilir.

          İkinci El Eşya Alanlar - Erfa Spot olarak hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıdaki gibidir;

     Avrupa Yakası

 

     Anadolu Yakası

 

          İkinci El Eşya Alımı

          Erfa Spot'tan ikinci el eşya almak çok kolay. Sitemizde bulunan ürünlerin içeriğine, özelliklerine, görüntülerine bakabilir, eşyalarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir veya mağazamıza gelerek eşyaları canlı canlı görebilirsiniz. Eşyaları beğenmeniz durumunda anında satın aldığınız eşyalar paketlenip nakliyat aracına yüklenir ve evinize doğru yola çıkar. Tecrübeli ekibimiz sayesinde güvenli ve sağlıklı bir şekilde evinize bırakılan eşyalarınızın ardından nakliyat aracımız mağazamıza dönüş yapar. Sizler de eşya almak istiyor ve eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizlerle anında iletişime geçerek 7/24 online destek hattımızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak hemen iletişime geçmeyi unutmayın. 

          İkinci El Eşya Satımı

          Erfa Spot İkinci El Eşya Alanlarda eşya alımı kadar eşya satımı da çok kolaydır. Elden çıkarmak istediğiniz 0 ve 2. el eşyalarınızı anında bizlere satabilirsiniz. En yüksek fiyat teklifi ve anında nakliyat avantajlarımız sayesinde bu sektörde kendimizi kanıtlamış bir firmayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi her türlü beyaz eşyalarınızın barkod numaralarını WhatsApp aracılığıyla bizlere iletmeniz durumunda uzman ekiplerimiz tarafından incelenip anında sizlere fiyat dönüşü sağlanacaktır. Diğer eşyalarınızda ise mobilya, avangard mobilya, klasik eşya, antika eşya, aksesuar, elektronik eşya gibi her türlü ev eşyalarınızın da fotoğraflarını atmanız durumunda anında geri dönüş sağlanacaktır. Sitemizde bulunan iletişim kısımlarındaki numaralardan bizlere anında ulaşabilir veya sitemizin sol alt kısmında bulunan canlı destek butonundan bizlere anında ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı satmak için hemen iletişime geçin!

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)     

İLETİŞİM EMAİL ADRESİMİZ: [email protected] (Adres üzerine tıklayarak mail gönderebilirsiniz.)