Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar

Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar

    SARIYER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR      

 

          Sarıyer şüpesiz ki İstanbul'un en güzel, en görkemli semtlerinden biridir. Burada evini kuran müşterilerimizde bulunuyor elbette. Ve biz onlar için mükemmel bir titizlik ile istedikleri eşyaları götürüyor ve getiriyoruz. Sarıyerde evinizi kurmanızın büyük bir sorunu var ki orada Erfa Spotta olduğu gibi indirimler yapılmıyor. Ama bu sorunada el atan ERFA SPOT Sarıyerdeki müşterilerinin de yardımına koşarak onlara en kaliteli en uygun fiyatlı ürünlerinı satıyor veya Sarıyerdeki değerli müşterilerimizden eşyalarını değerinde alıyor - satıyoruz. Sizde Sarıyerde yaşıyorsanız ve ev eşyasına ihtiyacınız varsa

Eşyamı satıcam diyorsanız da yine doğru kapıya geldiniz Erfa Spot eşyanızı almanızda yardımcı olacaktır. 05437937825 veya 05324304514 numarasını arayarak bizden nakliyat aracımızı isteyebilir ve onlara eşyalarınızı satabilirsiniz. Veya da dilerseniz Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul adresimize gelebilir bizimle yüz yüze iletişime geçebilirsiniz..

Sarıyer İkinci El Eşya Alım İşlemleri

          Sarıyer ikinci el eşya alanlar; İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olmasından dolayı çok popülerdir. Bu bölgede de eşya alım işlemleri bir o kadar kolaydır. Sarıyer'de spotçu olmadığından dolayı Erfa Spot'a gelerek eşya alım işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hatta gelmenize gerek bile kalmayabilir. Bizimle sitemizde bulunan iletişim numaralarını kullanarak ister arayarak ister WhatsApp aracılığıyla mesaj göndererek bize ulaşabilir ve istediğiniz eşyaları söyleyebilirsiniz. Size gerekli eşyaları sizler için temin eder ve fotoğraflarını gönderip onayınızı aldıktan sonra adresinize teslim ederiz. Erfa Spotta ikinci el eşya alım işlemleri bu kadar basit. Sizler de Sarıyer'de oturuyor ve ikinci el eşya almak istiyorsanız sitemizin sağ üst kısmında bulunan iletişim kısmından, sitemizin sol alt kısmında bulunan canlı destek kısmından veya sağ altta bulunan WhatsApp butonundan direkt bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer ikinci el eşya alanlar olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Sarıyer İkinci El Eşya Satım İşlemleri

          Şimdi gelelim Sarıyer'de ikinci el eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize: Sarıyer'de oturuyor ve ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkartmak istiyorsanız kaygıya kapılmayın. Erfa Spot olarak eşyalarınıza gereken değerde fiyat veriyor ve evinizden eşyalarınızı hızlı bir şekilde alıp taşıyoruz. İkinci el eşya satım işlemleri çok kolaydır. Eşyalarınızın fotoğraflarını bize WhatsApp aracılığıyla veya mailden göndererek oturduğunuz semti ve istediğiniz fiyatı yazmanız yeterlidir. Ekibimiz bu konum ve fiyatı değerlendirerek tekrar size bir fiyat sunacaktır. Sizler içinde uygunsa bu fiyat karşılığında eşyalarınız anında evinizden teslim alınır. Erfa Spot'ta ikinci el eşya satmak bu kadar kolay. Sizler de ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir istek, şikayet ve arzunuzda yine sitemizde bulunan iletişim seçeneklerini kullanabilir veya isterseniz iletişim kısmında bulunan adresimizden konum alarak mağazamıza göz atabilirsiniz. Sarıyer ikinci el eşya alanlarda eşya satmak işte bu kadar basit.

SARIYER İLÇESİNİN SEMTLERİ

 

 

Sarıyer ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler aşağıdaki gibidir;

  • Bahçeköy
  • Büyükdere
  • Emirgan
  • İstinye
  • Rumeli Hisarı
  • Tarabya
  • Yeniköy

 

http://erfaspot.com/k=16?ikinci-el-beyaz-esya

http://erfaspot.com/k=44?klasik-esya

http://erfaspot.com/k=39?ikinci-el-koltuk-takimi

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)     

İLETİŞİM EMAİL ADRESİMİZ: [email protected] (Adres üzerine tıklayarak mail gönderebilirsiniz.)