İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

     İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

Evlerin en temel ihtiyaçlarından biride beyaz eşyalardır. Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir.Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar 40 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.İkinci el beyaz eşyalar, hem alım hem de satımlarda çok büyük kazançlar sağlanan ve birçok ihtiyacı olan kişinin daha uygun yollardan ihtiyacının görülmesine neden olan bir ticari fikirdir.Evinizi yenilerken yaptığınız masrafı eski eşyalarınızı satarak minumum seviyelere indirebilir fazla para kaybı yaşamanızı engelleyebilirsiniz.Evinizde ve ofisinizde kullanmadığınız eski eşyalarınız veya evinizi yenilemeyi düşünüp eşyalarınızı satmayı düşünürseniz bize ulaşın...

       Size beyaz eşya almanın ve satmanın bizler ve sizler için ne kadar önemli olduğundan bahsedeceğim. Beyaz eşyalar evlerimizin vazgeçilmezidir. Beyaz eşyalara örnek olarak; Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi gibi temel eşyalar örnek olarak verilebilir. Ekstra olarak bizim aldıklarımız ise Derin Dondurucu gibi ekstra eşyalardır. Bu eşyalarda tabikide bizler için önemlidir ama en temel eşyalarımız tabikide Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Çamaşır Makinesi olmalıdır. Eğer kullanmadığınız beyaz eşyalarınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve bize beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz. Evinizde beyaz eşyaya ihtiyaç varsa da yine doğru kapıdasınız. Erfa Spot olarak size en kaliteli en uygun eşyayı satmak bizim görevimizdir. 
 
İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALIM & SATIM
 
         Biraz da Erfa Spot'ta ikinci el eşya almanın ve satmanın kolaylığından bahsedelim. Siz müşterilerimiz için bu sistemi oldukça kolay hale getiren Erfa Spot sizler için birçok iletişim seçeneği ve anında geri dönüş sağlıyor. Sitemizde bizlere ulaşabileceğiniz sayısız nokta var. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan WhatsApp simgesine tıklayarak, sol alt kısımdaki canlı destek bölümünden, menü bardaki iletişim seçeneğine tıklayarak ve bu okuduğunuz yazının hemen altında bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere anında ulaşabilirsiniz. Sizlere bu kadar seçenek sunmamızın sebebi tabiki de sitemizde iletişim numarası veya adresi aramakta zorlanmamanız ve hayatınızı daha pratik hale getirmektir. Bunlar sayesinde bizlere daha hızlı ulaşır ve sürekli aktif ekibimiz sayesinde anında geri dönüş alırısnız. Eğer sizde ikinci el beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız belirttiğimiz iletişim seçeneklerinden birini seçerek bizlere anında ulaşabilirsiniz. İkinci el beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız da yine aynı iletişim seçeneklerine beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. İşte Erfa Spotta beyaz eşya almak ve satmak bu kadar kolay. Hemen iletişime geçin sizlerde bu fırsatlardan yararlanın.
 
 

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Adresimiz : Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul