İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinciel beyaz eşya alanlar Erfa spot size bir telefon kadar yakın 05437937825 veya 05324304514 ikinciel beyaz eşyanız var ve satmak istiyorsunuz ohalde doğru adrestesiniz.

      Evlerin en temel ihtiyaçlarından biride beyaz eşyalardır.Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir.Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar 40 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.İkinci el beyaz eşyalar, hem alım hem de satımlarda çok büyük kazançlar sağlanan ve birçok ihtiyacı olan kişinin daha uygun yollardan ihtiyacının görülmesine neden olan bir ticari fikirdir.Evinizi yenilerken yaptığınız masrafı eski eşyalarınızı satarak minumum seviyelere indirebilir fazla para kaybı yaşamanızı engelleyebilirsiniz.Evinizde ve ofisinizde kullanmadığınız eski eşyalarınız veya evinizi yenilemeyi düşünüp eşyalarınızı satmayı düşünürseniz bize ulaşın...

       Size beyaz eşya almanın ve satmanın bizler ve sizler için ne kadar önemli olduğundan bahsedeceğim. Beyaz eşyalar evlerimizin vazgeçilmezidir. Beyaz eşyalara örnek olarak; Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi gibi temel eşyalar örnek olarak verilebilir. Ekstra olarak bizim aldıklarımız ise Derin Dondurucu gibi ekstra eşyalardır. Bu eşyalarda tabikide bizler için önemlidir ama en temel eşyalarımız tabikide Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Çamaşır Makinesi olmalıdır. Eğer kullanmadığınız beyaz eşyalarınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve bize beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz. Evinizde beyaz eşyaya ihtiyaç varsa da yine doğru kapıdasınız. Erfa Spot olarak size en kaliteli en uygun eşyayı satmak bizim görevimizdir. 
 
İletişim Bilgilerimiz : 
 
05437937825 : İsmail TÜRKER
05324304514 : Kadir DANABAŞ
Adresimiz : Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul