Beyoğlu İkinci El Eşya Alanlar

Beyoğlu İkinci El Eşya Alanlar
Beyoğlu semti hepimizinde bildiği üzere İstanbul'un en güzel semtlerinden bir tanesidir. Ayrıca en eski semtlerindende diyebiliriz. Tarihi eşyaları fazla bulunduran bu semtimizde eşya satmak isteyen müşterilerimiz çok fazla oluyor.
 
Sizde eşyalarınızı satmak istiyorsanız aşşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir veya dilerseniz adresimize gelerek bizimle daha detaylı konuşabilirsiniz.
 
İletişim bilgilerimiz :
 
05437937825 : İsmail TÜRKER
05324304514 : Kadir DANABAŞ
 
Adresimiz : Siyavuşpaşa, Ali Fuat Paşa Cd. No:14, 34182 Bahçelievler / İstanbul
 
Beyoğluna gidipte gezmek istiyeceğiniz en güzel yer resimdede gördüğünüz üzere eski trenlerdir. Bu aletlere binmesi ayrıca çok eğlenceli bir iştir. Kendinizi bir anda eski çağların modern trenindeymiş gibi hissedersiniz. Beyoğlundaki evlerde eğer bu yazdıklarımı okuyorsanız düşüneceğiniz üzere pahalıdır. Evlerin pahalı olduğu gibi birde mobilyalara para veren müşterilerimiz bize geldiklerinde daha uygun ve daha kaliteli eşyalarla karşılaştıklarında sürekli müşterimiz oluyorlar. Bunun sebebi ise Erfa Spot olarak hem ucuz hemde kaliteli eşyalar satmamızdır. Siz de Beyoğlunda oturuyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın ! 
 
İletişim bilgilerimiz :
 
05437937825 : İsmail TÜRKER
05324304514 : Kadir DANABAŞ