Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar
Evinizi Beşiktaş semtinde kurmak istiyorsanız mobilyanızda bizden olsun ! Erfa Spot  birbirinden ucuz fiyatlarla evinizi kurmanıza yardımcı olucaktır.
 
Bir insan eviyle ilgili sorunlar yaşıyorsa, evinin durumundan, eşyalarından vs. memnun değilse mutlaka bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz. Beşiktaş İstanbul'un en şık, en pahalı, en görkemli semtlerinden biridir. Eğer bu semte uygun bir bütçeniz yoksa bu semtlere taşınmanızı tavsiye etmem. Tabi semtlere göre de insanların davranışları değişebiliyor. Beşiktaşta oturan müşterilerimiz eşyalarını satmak istiyorlarsa 05437937825 numaralı telefon numarasından İsmail TÜRKER ile görüşme yapabilir ve dilerseniz eşyalarınızı satın alabiliriz.  
 
Biraz da spotçuluktan ve ikinci eşya almanın öneminden bahsedelim.
 
Spotçular genellikle eşya satmayı değil almayı hedefler.Çünki zaten eşyanız varsa size gelen müşteri de elbet olacaktır. Mağazamıza gelen müşterilerimizin geneli öğrencilerden oluşmaktadır.Bunun nedeni öğrencilerin bütçesini aşmadan harcama yapabilmeleridir. Bu sayede biz devreye girerek onların bütçesine uygun alışveriş yapmalarını sağlarız.
 

İLETİŞİM;

Whatsapp  >>  0536 073 8270  (Numara üzerine tıklayarak Whatsapp yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.)

Arama  >>  0543 793 7825  (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)

Arama(Antika-Klasik Eşya)  >>  05324304514 (Numara üzerine tıklayarak Arama yapabilirsiniz.)     

İLETİŞİM EMAİL ADRESİMİZ: erfaspott@gmail.com (Adres üzerine tıklayarak mail gönderebilirsiniz.)